*Definicja dobrej strony internetowej - według ATcomT dobra strona www to sprzężenie zwrotne trzech czynników: elegancji, funkcjonalności i szybkości.

Dobra strona jest jak "kwiat, który się otwiera, nie czyni przy tym hałasu" - Wilhelm Raabe
google advertising professional


Jak to działa?

Link/Boks reklamowy wyświetlany jest w odpowiedzi na konkretne słowa lub frazy wpisane w pole wyszukiwania. Adekwatność przekazu reklamowego do treści zapytania sprawia, że taka reklama zamiast przeszkadzać, dostarcza internautom wsparcia w ich wędrówkach po sieci. ATcomT zajmuje się obsługą kampani w następujących wyszukiwarkach: GOOLE, ONET, WP, INTERIA, YAHOO, ALTAVISTA. Prowadzimy kampanie zarówno w Polsce, jak i zagranicą (Indie, Niemcy, Hiszpania, Finlandia, Szwecja, Włochy).

Linki sponsorowane

Linki sponsorowane pojawiają się zawsze nad wynikami wyszukiwania. Linki sponsorowane są wyróżniane na stronie np. innym odcieniem. Przy każdym z nich znajduje się informacja, że jest to link sponsorowany. Linki sponsorowane w większości przypadków rozliczane są za ilość odsłon, a nie za kliknięcia. W przypadku Googla linki sponsorowane są odmianą boksów: system może przenieść najbardziej wartościowe boksy nad wyniki wyszukiwania. W tym przypadku naliczenie opłaty następuje po kliknięciu w reklamę.

Boksy reklamowe

Boksy sponsorowane zawierają link wraz z krótkim opisem reklamowanego serwisu. Pojawiają się zazwyczaj po prawej stronie wyników wyszukiwania. Kliknięcie w dany boks powoduje przeniesienie do docelowej strony reklamodawcy. Każde kliknięcie jest zliczane przez system i rozliczane wg stawek dziennych. Im wyższą kwotę zaoferuje, tym wyżej pojawi się jego boks. Kolejność wyświetlania boksów jest więc zależna od licytacji kosztu za kliknięcie.


projektowanie stron www internetowych strony www 01 projektowanie stron www internetowych strony www 02 projektowanie stron www internetowych strony www 03 projektowanie stron www internetowych strony www 04 projektowanie stron www internetowych strony www 05 projektowanie stron www internetowych strony www 06 projektowanie stron www internetowych strony www 07
O FIRMIE | PROJEKTOWANIE STRON WWW | PRODUKTY | HOSTING | POZYCJONOWANIE | PROJEKTOWANIE STRON (PDF) | PROJEKTOWANIE STRON (PPS)